Dış Mekan Dijital Baskı
Dış ortamlara dayanıklı boya ve baskı malzemesi ile üretilen görseller min 2 yıl – 5yıl arasında ( güneş ışığına direk maruz kalma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. ) kalıcılık sunar. Sudan etkilenmez, silinebilir ve temizlenebilir, sadece solvent türü kimyevi malzemeler ile hasar görür. Görsellerinizi üzerine kaplanacak laminasyon kaplamalar ile çizilmeye karşı da koruyabilirsiniz. Yeni teknoloji ürünü baskı makinalarında kalite problemi de artık yoktur, iç mekan baskı kalitesinde baskılar alabilirsiniz.

İç Mekan Dijital Baskı
İç mekan dijital baskıların en büyük farklılığı sunduğu yüksek kalitedir. Sudan veya nemden etkilenebilir ve güneş ışığı renklerin solma süresini maalesef hızlandırır. İç ortamda kullanılacak, çevreci ve yüksek kaliteli görseller için tercih edilmelidir.

UV Baskı
Direk güneş ışığına maruz kalan görsellerinizde dış ortam koşullarında yıpranmaya, solmaya, kimyevi malzemelere karşı dayınımlı olmasını istediğiniz görselleriniz için tercih edilmelidir. Boya teknolojisi ile özel baskı malzemesine ( folyo vs ) ihtiyaç duymadan direk olarak malzemenin üzerine baskı yapılabilir.